چگونه فیفا 19 آنلاین بازی کنیم ؟ آموزش آنلاین بازی کردن فیفا 19


کانال اینستاگرام فیفا آرمو

چگونه فیفا 19 آنلاین بازی کنیم ؟ آموزش آنلاین بازی کردن فیفا 19

سلام دوستان گلم.

خوب این روزا با بالا رفتن سرعت اینترنت و همچنین کاهش قیمت آن. بازار بازی های آنلاین بسیار داغ است. خوب یجورایی بازی آنلاین بیشتر مزه میده چون میدونی یه حریف واقعی جلوی شما نشسته.

خوب بازی فیفا سال هاست که دارای بخش بازی آنلاین هست اما به دو دلیل اصلی ما ایرانی ها کم تر این حالت بازی را امتحان کردیم. یکی این که ما همیشه از نسخه های کرک شده بازی استفاده میکردیم که متاسفانه در این نسخه از بازی آنلاین پشتیبانی نمیشه و نمی توان با نسخه کرک شده آنلاین بازی کرد.

اما دلیل دوم و اصلی این هست که برای خرید این نسخه اصل باید پول زیادی پرداخت بشه . الان حدود 600 هزار تومان

بله تنها نکته آنلاین بازی کردن فیفا 19 همین هست شما باید نسخه اصلی این بازی را با قیمت بالا تهیه کنید و تنها با داشتن یک حساب در اوریجین در بازی فیفا به قسمت التیمیت تیم رفته و به راحتی میتونید آنلاین حتی با حریف های اون ور آبی بازی کنید.

خوب البته این روزا یک سری ها هستند که وقتی از بازی خسته میشن اقدام به فروش بازیشون در شیپور یا دیوار و یا یک سری فروشگاه های بازی دسته دوم می کنند که خوب شما با قیمت های ارزونتری میتونید به نسخه اصلی بازی دست پیدا کنید اما قبلش حتما ازونا بخواید که ایمیلی رو که با اون بازی رو فعال کرده بشما بده تا بتونید بازی رو بعدا فعال کنید یا ازشون بخواید که آیا در بازیشون قسمت آنلاین فعال هست بعد بازی رو ازشون بگیرید در غیر این صورت پولتون رو ریختید دور.

 

مطلب پیشنهادی: آموزش بهترین ترکیب ها در فیفا


کانال اینستاگرام فیفا آرمو
دانلود عکس نوشته برای تبریک مراسم ها


4
دیدگاه بگذارید

avatar
1 تعداد گفت و گو ها
3 پاسخ های هر بحث
0 دنبال کننده ها
 
پربحث ترین نظر
داغ ترین نظرات
3 نویسنده نظر
ماهانفیفا آرموعرفان نویسنده نظر اخیر
جدیدترین قدیمی ترین بیشترین آراء
عرفان
میهمان
عرفان

سلام من اگر بخوام بازی اصل فیفا۱۹ برای کامپیوتر رو بگیرم از کدوم سایت تهیه کنم یا بخرم؟