فیفا 19 برای چه کنسول هایی عرضه میشود

فیفا 19 برای چه کنسول هایی عرضه میشود

فیفا 19 برای چه کنسول هایی عرضه میشود

سلام و عرض ادب خدمت دوست داران بازی فیفا. شاید سوال خیلی از شما این باشد که فیفا 19 برای چه کنسول هایی عرضه میشود.

بر اساس اطلاع رسانی شرکت EA Sports در کنفرانس بین الملی سرگرمی و بازی های الکترونیک موسوم به Electronic Entertainment Expo 2018 (به اختصار E3 2018) که در آن شرکت های تولید بازی به عرضه و اطلاع رسانی بازی های جدید خود می پردازند، اعلام شد، بازی فیفا 19 برای کنسول های پلی استیشن 4، پلی استیشن 3، ایکس باکس وان، ایکس باکس 360، رایانه، و نینتندو سوئیچ منتشر خواهد شد. این 24 امین دوره این کنفرانس بود که در تاریخ 12 تا 14 ژوئن 2018 برگزار شد.

بعد از اتمام قراد داد لایسنس لیگ قهرمانان اروپا برای شرکت konami ، شرکت EA Sports اقدام به خرید این لایسنس کرد و این جام را دوباره به بازی فیفا بازگرداند. فیفا 19 دوباره با گزارشگری Martin Tyler و Alan Smith در بازی های عادی و گزارشگری Derek Rae و Lee Dixon در لیگ قهرمانان، هیجان فوتبال را به جمع گیمر ها باز خواهد گردان.

مطلب پیشنهادی: آموزش بهترین ترکیب ها در فیفا

گیم پلی فیفا 19

باید متظر تغییرات جدید زیادی در گیم پلی فیفا 19 باشیم. از جمله تغییرات تائید شده می توان به سیستم کنترل و دریافت توپ جدید با عنوان “Active Touch System”، که یک تغییر اساسی در دیافت توپ توسط بازیکنان است و همچنین سیستم جدید شوت با عنوان “timed finishing” که ضربات شوت در دو مرحله انجام خواهد شد، سیستم جدید “50/50 battles” که نبردهای پنجاه پنجاه برای دریافت توپ را تحت تاثیر قرار خواهد داد و سیستم “Dynamic Tactics” که می توان استراتژی هر بازیکن را در هنگام بازی تغییر داد را ذکر کرد.

همچنین ما امسال مربیگری فیفا 19 را با ویژگی های جدیدی از جمله کنفرانس خبری، چینش تاکتیک تیم، اعلام بازیکنان برتر سال و … تجربه خواهیم کرد. همچنین بخش جورنی این بازی با حضور الکس هانتر در لیگ قهرمانان، داستان های جدیدی را به خود خواهد دید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *