دانلود پچ فیفا 19 + پاسخ سوالات در مورد پچ


کانال اینستاگرام فیفا آرمو
دانلود پچ فیفا 19
دانلود پچ فیفا 19

 

سوالات مربوط به پچ :

 

با نصب پچ چه اتفاقی می افتد؟

شما با دانلود و نصب هر پچ می توانید لباس، چهره، ترکیب تیم ها، آخرین نقل و انتقالات  تیم ها، چمن، منو بازی و … را بروزرسانی کنید.

نصب هر پچ نیاز به پچ قبل یا پچ های دیگر دارد؟

در اکثر مواقع خیر. شما می توانید هر پچ را به صورت مجزا نصب کنید به طور مثال شاید فقط بخواهید چهره بازیکنان را آپدیت کنید پس دیگر نیازی نیست

زمان زیادی برای دانلود پچ های بزرگ کنید. فقط کافی است پچ چهره را دانلود و نصب کنید.

آیا پچ تنها برای نسخه اورجینال کار می کند؟

در اکثر مواقع خیر. اکثر پچ ها هم برای نسخه اورجینال و هم برای نسخه کرک شده کار میکنند مگر اینکه در صفحه دانلود ذکر کرده باشم که فقط نسخه اورجینال هست.

فرق پچ با آپدیت؟

آپدیت یا بروز رسانی را خود شرکت EA برای بازی فیفا منتشر میکنه که حاوی بروز رسانی انواع مشخصات تیم ها و بازیکنان می باشد. افرادی که نسخه اورجینال یا اصل بازی را در اختیار دارند می توانند به راحتی از اوریجین بازی را آپدیت کنند. برای افرادی که نسخه سی دی کی اشتراکی را دارند باید هر آپدیتی که اومد اون رو دانلود کنند و سپس در محل بازی نصب کنند. برای نسخه های کرک شده هم معمولا آپدیت را هکر بازی منتشر میکند.

اما پچ چیزی فراتر از آپدیت هست و توسط طرفداران و علاقه مندان حرفه ای فیفا که با حرفه بازی سازی و طراحی بازی آشنا هستند منتشر می شود. به طور مثال درست است که فیفا 19 شامل لیگ ایران نیست اما افرادی پچ لیگ ایران را برای فیفا تهیه میکنند و شما میتوانید آن را فعال کنید. یا به طور مثال در فیفا 18 چهره مسی توسط خود سازنده بازی خیلی بد طراحی شد اما فردی با ارائه پچ چهره مسی این مشکل را حل کرد. معمولا پچ ها رو تمامی نسخه های فیفا از اورجینال و کرک شده کار میکنند مگر اینکه در جایی ذکر شود. همچنین  پچ ها اکثرا چه شما بازی را بروزرسانی کرده باشید یا خیر منظور بروز رسانی خود شرکت ea است جواب میدهند مگر اینکه جایی ذکر شود که این پچ نیاز به آپدیت نسخه مثلا 3 بازی دارد.

نحوه نصب پچ ؟

نصب پچ خیلی ساده است. اولا نیازی نیست تا چیزی را در پوشه اصلی بازی قرار بدهید و هیچ آسیبی به اصل بازی نمیزند. تنها کاری که شما باید بکنید این است که هر پچی را که علاقه دارید دانلود کنید و در جایی از رایانه قرار دهید. سپس با یک نرم افزار مدیریت پچ که حجم پایینی دارد (5 مگابایت) تیک هر پچی را که میخواهید برروی بازی اعمال شود را بزنید. یک نمونه از راه انداخنت پچ : اعمال پچ پیراهن جدید منچستر برای فیفا 18

 

 

 


کانال اینستاگرام فیفا آرمو
دانلود عکس نوشته برای تبریک مراسم ها


دیدگاه بگذارید

avatar