سیستم مورد نیاز فیفا ۱۹ + حداقل سیستم مورد نیاز + سیستم پیشنهادی

سیستم فیفا 19 + حداقل سیستم مورد نیاز + سیستم پیشنهادی

فیفا 19 با کلی ویژگی جدید آمد!!!

سلام و عرض ادب خدمت تمامی فیفا دوستان. فیفا 19 با کلی ویژگی جدید آمد! لیگ قهرمانان اروپا باز به فیفا برگشت. ویژگی های جدیدی مثل سیستم کنترل توپ ارتقاء یافته، ویژگی های جدید در مربیگری، داستان های جدید الکس هانتر در اختیار دوست داران این بازی قرار گرفت. امسال می توانید مربیگری فیفا رو با ویژگی های جدیدی مثل کنفرانس بعد از بازی، چینش ترکیب تیم برای شرایط مختلف، معرفی بهترین بازیکن سال به صورت کنفرانس و ویژگی های جدیدی که خود شما مشاهده خواهید کرد تجربه کنید.

ویندوز مورد نیاز برای فیفا 19

ویندوزی که شما می توانید بازی فیفا 19 را در آن اجرا کنید باید اولا 64 بیتی باشد دوما الان که تقریبا از همه هست ویندوز 7 و بالاتر می باشد.

اطلاعات زیر رسمی می باشد.

حداقل سیستم مورد نیاز فیفا 19

[table id=2 /]

سیستم پیشنهادی فیفا 19

[table id=3 /]

تست فیفا 19 روی سیستم شما

خوب مهمترین سوالی که خیلی از شما را به خواندن این مطلب کشانده این است که آیا فیفا 19 به سیستم من می خورد یا نه. این سوال خیلی تکرار می شود. راه های مختلفی وجود دارد که شما بتوانید این تست را انجام دهید. یکی از راه های معروف استفاده از نرم افزار های این کار هست. یکی از مشهورترین این نرم افزار ها سایت game-debate.com است که هم به صورت آنلاین و هم به صورت نرم افزاری این کار را انجام می دهد.

من پیشنهاد استفاده از این نرم افزار ها را نمی کنم. اما چرا؟ چون من لب تاپ خودم رو روی این نرم افزار برای بازی تست کردم. جالبه بازی فیفا روی لپتابم بدون لگ اجرا میشود اما این نرم افزار به من گفت گرافیک لپتاب شما با این بازی سازگاری ندارد و علامت ضرب در را نشان داد.

به همین دلیل این جور نرم افزار ها تنها چیزی که به شما نشان می دهند دوتا ضرب خطا و تیک صحیح است. به نظر من بهترین راه تست کردن بازی روی لبتاپ خودتون هست. ببینید نسخه کرک این بازی قیمت بالایی ندارد که بگویید پولم از دست رفته و از طرف دیگر بازی فیفا 19 ارزش یک بار تست کردن را دارد. یا می توانید این بازی را از دوستان یا فامیل قرض بگیرید و روی لپتابتون تست کنید. من دیدم سیستمی که رم 4 داشت و نرم افزار تست سیستم به اون 2 تا خطا داد اما بازی روی سیستم بدون لگ اجرا شد.

 افرادی در آپارات از اجرای بازی روی انواع کارت گرافیک فیلم می گذارند. حتما پیشنهاد می کنم این فیلم ها را ببینید شاید تست این بازی با سیستمی مشابه سیستم شما انجام شده باشد و شما بتوانید نتیجه را به صورت واقعی و بدون استفاده از این نرم افزار های الکی ببینید.

تنظیمات پیشنهادی برای رفع لگ

اگر شما از آن دسته از افرادی هستید که بازی فیفا 19 روی سیستم شما با لگ یا تیک یا کند اجرا می شود، تنظیمات فیفا را مانند شکل زیر قرار دهید و بازی را با این شرایط نیز تست کنید.

دانلود عکس

تنظیمات پیشنهادی برای فیفا 19 فیفا آرمو

 

توضیح در مورد سیستم فیفا ۱۹

خوب اضافه شدن این ویژگی ها یعنی حجم بازی بیشتر خواهد بود. در نتیجه فضای اشغالی این بازی در رم بیشتر خواهد شد. اگر این بازی را در حداقل تنظیمات بازی اجرا کنیم حدود 4 گیگابایت رم مصرف خواهد کرد. پس رم حداقل پیشنهادی برای این بازی 8 گیگابایت خواهد بود.

اما گرافیک این بازی که در رم اختصاصی کارت گرافیک ذخیره و مورد پردازش قرار می گیرد نیاز به حداقل 1 گیگابایت حافظه برای ذخیره اطلاعات گرافیکی دارد. برای آن دسته از دوستانی که رم cpu و گرافیکشان اشتراکی است همان رم 8 گیگ سیستم برای اجرای حداقلی بازی کافیست. اطلاعات حداقل کارت گرافیکی در قسمت حداقل سیستم آمده است.

 

مطالب پیشنهادی :

اجرای فیفا 19 روی سیستم ضعیف

آموزش روپایی در فیفا 18 و فیفا 19

آموزش سیو یا ذخره گل در فیفا 19 و فیفا 18