مقایسه چهره مسی در fifa 19 و pes 2019

مطلب پیشنهادی:

آموزش قیچی برگردون فیفا 18

 

مقایسه چهره مسی در fifa 19 و pes 2019.

خوب همیشه به محض انتشار بازی های فیفا 19 و pes 2019 طرفداران این دو بازی شروع به کری خوانی نسبت به رفقای دیگرشان میکنند که دیدی گفتم رو دست فیفا نیومده، یا برو بابا!!! فیفا مسی را مثل … طراحی کرده خوب این قضاوتا همیشه درست نیست و نباید خیلی تعصب به خرج دهیم هر دو بازی ها نقاط قوت و ضعفی در طراحی چهره بازیکنان دارند.

مثلا برای فیفا 18 هیچکسی انکار نمیکرد که طراحی چهره مسی افتضاح بوده خوب نمیدونم چرا باید فیفا در طراحی چنین بازیکن مشهوری انقدر ضعیف عمل میکرد. الیته چهره رونالدو به عنوان شخصیت اصلی این بازی مناسب بود در مقابل در بازی pes چهره ها کمی واقعی تر و زیباتر طراحی شده بودند که این از نقاط قوت این بازی بود مثل امسال که pes خیلی روی طراحی چهره دیوید بکهام تبلیغ کرد و طراحی خود را به رخ کشید.

اما باید این رو بدونیم که طراحی چهره ها در کنار این که مهم است تنها ویژگی یک بازی نیست و قدرت یک بازی فوتبال به طبیعی تر و واقعی تر پیاده کردن سیستم بازی است که به نظر من فیفا بهتر عمل کرده بود.

خوب حالا نسخه جدید این بازی ها منتشر شده و من تصاویر هر دو را در زیر قرار دادم حال قضاوت با شما. خواهش میکنم نظرتون رو در پایین برای هر کدام از آن ها بنویسید البته سعی کنید از روی تعصب نباشه.

 

بزودی تصاویر قرار داده میشود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *